Platform Kuralları ve Yasal Bilgilendirme

Platform Kuralları ve Yasal Bilgilendirme

-Potential’da Tıbbı hizmet sunulmaz, üzerinde çalışılan durumlar veya eğitimler sadece kişisel gelişim amaçlıdır. Yer alan bilgiler, tarifler veya formlar asla tıbbı tavsiye, teşhis, tedavi veya doktor reçetesi yerine geçmez.
-İnternet ortamına sunulan bütün bilgiler gibi Potential’da yer alan bütün yazılar da halka mal olmuştur, dileyen dilediği biçimde paylaşabilir veya alıntı yapabilir Ancak web sitesinden yaptığınız alıntılarda kaynak göstererek harcanan emeğe değer vermeniz beni mutlu eder.
-Potential platformlarından edindiğiniz genel bilgileri, tarifleri, eğitimleri veya herhangi bir benzerini uygulamak tamamen kendi sorumluluğunuzda olup uygulama öncesinde doktorunuza danışmanız gerekli olabilir.
-Potential platformlarında yer alan makaleler, fotoğraflar, grafik ve kullanıcıların gönderdiği mesajlar medikal veya sağlık ile ilgili konularda bazı içerikler içerebilir. Ancak örneğin bir mesajı veya yorumu yazan uzman bir Tıp Doktoru bile olsa bu bilgilerin doğruluğu Potential tarafından garanti edilmez, daima kendi doktorunuza danışmalısınız.
-Potential platformlarında yazılan yorumlar, mesajlar ve gönderilen resim, materyal, belge veya linklerin sorumlulukları gönderenlere aitdir. Ayrıca gönderilen içeriklerin gizliliği garanti edilemez.
-Potential WhatsApp gruplarına insanların telefon almak istemeyeceği saatlerde mesaj göndermeyiniz. Potential WhatsApp gruplarında örneğin birisi bir şey yazmış ise herkesin ona tek tek teşekkür etmesi gerekli değildir. Mesajınız grup içinde sadece bir iki kişiyi ilgilendiriyor ise lütfen direk olarak kendisine yazınız.
-Potential platformlarında motivasyonu bozucu, tehdit edici, taciz edici, tenkit edici, küçük düşürücü, küfürlü, örf ve adetlere karşı, din, dil, siyasi görüş, ırk ayrımına yönelik her türlü ima ve mesaj göndermek yasaktır.
-Potential, büyük çaba harcanmış olmasına rağmen web sitesi ve diğer platformlarının sürekli olarak güncel tutulacağına veya sürekli kullanıma açık tutulacağını garanti edemez.
-Potential bu platformların yayınlanmasını mümkün kılan sunucularında büyük çaba harcamış olmasına rağmen hatasız, virüs veya solucanlardan arındırılmış olacağını garanti edemez.
-Potential’da en ideal şekilde hizmet alma ve ağırlanma hakkınız bulunmaktadır. Ayrıca bütün danışan, öğrenci ve yakınları da diğer danışan, öğrenci ve Potential çalışanlarının haklarını da göz önünde bulundurmalıdır.
-Potential platformlarını kullanan herkes bu kuralları kabul etmiş sayılır. Kurallara uymayanlar uyarılır veya üyeliğine son verilir.
Eğer bu bildirimdeki herhangi bir maddeyi kabul etmiyor iseniz, Potential platformlarını kullanmamanız gerekir.
-Potential ve Korhan Özduru bu konularda hiçbir yasal sorumluluğu kabul etmediğini beyan eder.

 

Ticari Ünvan: Ocak Korhan Özduru – Potential
Adres: Köprübaşı Mah. Aralık Cad. No:74 K:1 D:1 Serdivan / Sakarya
Ücretsiz Tel: 0850 885 26 54
Vergi Dairesi: Ali Fuat Cebesoy
Vergi Kimlik No: 6840101340
Potential Marka Tescil No: 2015 42219- Hizmet

Banka Hesap Bilgileri
Ocak Korhan ÖZDURU
HSBC Bank Altıyol / İST      IBAN NO: TR89 0012 3008 1310 0847 3270 00
YKB Altıyol / İST                
IBAN NO: TR32 0006 7010 0000 0084 7582 19 (84758219)
TEB – Acıbadem / İST         IBAN NO: TR43 0003 2000 1830 0000 2229 81 (222981)


Çalışmalarımız hakkında bilgi almak için lütfen tıklayın