Potential’da eğitim keyifli ve canlı bir akış ile luzumlu bilginin gerekli davranışa dönüşmesidir. Bilindik yöntemlerin dışında, SubMental teknikleri ile kişinin bilincine ve ardından bilinçaltına etki ederek hem öğrenmesini hem de öğrendiklerini uygulamasını engelleyen olumsuz duyguları bile SubMental terapisi ile giderdiğimiz bir süreçtir.

Bilinçaltı taktikleri ve vücut dilini kullanarak bütün görüşmelerin yıldızı olmak, karşınızdakini tanımak, etkilemek ve ikna etmek.

Potential ofisinde gerçekleşen eğitimlerin günlük ücreti 250 tl+kdv’dir. Diğer konumlarda yapılacak eğitimlerin ücretleri değişiklik gösterebilir. (Tedavisi devam eden kanser hastalarına eğitimlerimiz de ücretsizdir)
Değişim azminde ciddi olanlar kayıtlatını yaptırarak yerlerini garantiye alabilir, kontejan dolduğunda ancak bekleme listesine kaydedebiliyoruz. Eğitim kontenjanına kaydınızı garantilemek için 100 TL kaporanın yasal bilgilendirme sayfasında yer alan hesap numaramıza yatırılması gerekmektedir, geriye kalanı miktar eğitim sabahında ödenmelidir. Eğitime katılmayanlar kapora ve eğitimden vazgeçmiş kabul edilirler.
Potential, mecburi durumlarda önceden bildirme şartı ile eğitim yeri, tarihi gibi koşulları değiştirme hakkını saklı tutar. Eğitimlerimiz “insan sağlığına yönelik”  bir amaç ve içeriğe sahip değildir; kişisel gelişim ve davranış değiştirme danışmanlığına yönelik SubMental tekniklerini öğretmeyi amaçlar.

Korhan Özduru